Zahvaljujem na ljubaznoj pozivnici za završni program manifestacije Dani Matice hrvatske u Sarajevu.
Večerašnji koncert horova sarajevskih gimnazija i druženje srednjoškolaca lijep je primjer mladenačke energije, radosti i zajedništva kroz kulturu. Sigurna sam da će upravo ovaj program zatvaranja unijeti posebnu toplinu i ostaviti dragocjen trag u sjećanju svih učesnika.
Upućujem od srca čestitke na uspješnoj organizaciji cjelokupne manifestacije Dani Matice hrvatske, koja je značajno doprinijela obogaćivanju kulturnog života grada i potvrdila važnost kulturne saradnje i zajedništva. Neka ova manifestacija bude podsticaj za dalje projekte koji će nastaviti jačati kulturnu baštinu i povezivati ljude.