Захваљујем на љубазној позивници за завршни програм манифестације Дани Матице хрватске у Сарајеву.
Вечерашњи концерт хорова сарајевских гимназија и дружење средњошколаца лијеп је примјер младеначке енергије, радости и заједништва кроз културу. Сигурна сам да ће управо овај програм затварања унијети посебну топлину и оставити драгоцјен траг у сјећању свих учесника.
Упућујем од срца честитке на успјешној организацији цјелокупне манифестације Дани Матице хрватске, која је значајно допринијела обогаћивању културног живота града и потврдила важност културне сарадње и заједништва. Нека ова манифестација буде подстицај за даље пројекте који ће наставити јачати културну баштину и повезивати људе.