Poštovana gospođo Glibić,
zahvaljujem na ljubaznoj pozivnici za svečanu manifestaciju obilježavanja Dana Studentskog centra Sveučilišta u Mostaru koja će se održati 26. maja 2026. godine.
Od srca Vam upućujem najtoplije čestitke povodom Dana Centra. Neka ova svečanost bude ispunjena radošću, ponosom i zajedništvom. Sigurna sam da će program proteći u lijepoj amosferi, uz mnogo veselja, susreta i ugodnih trenutaka, kao i da će donijeti nove podsticaje za dalji razvoj i napredak. Neka ovaj dan ostane u sjećanju kao dragocjen trenutak slavlja i povezanosti.
Želim Studentskom centru Mostar mnogo uspjeha u budućem radu, da i dalje bude mjesto podrške, razvoja i novih postignuća za studente.