Поштована госпођо Глибић,
захваљујем на љубазној позивници за свечану манифестацију обиљежавања Дана Студентског центра Свеучилишта у Мостару која ће се одржати 26. маја 2026. године.
Од срца Вам упућујем најтоплије честитке поводом Дана Центра. Нека ова свечаност буде испуњена радошћу, поносом и заједништвом. Сигурна сам да ће програм протећи у лијепој амосфери, уз много весеља, сусрета и угодних тренутака, као и да ће донијети нове подстицаје за даљи развој и напредак. Нека овај дан остане у сјећању као драгоцјен тренутак славља и повезаности.
Желим Студентском центру Мостар много успјеха у будућем раду, да и даље буде мјесто подршке, развоја и нових постигнућа за студенте.