Поштовани господине Радишић,
поштовани господине Јеркић,
захваљујем на љубазној позивници за програм обиљежавања Дана Општине Читлук који ће се одржати 22. мања 2026. године.
Упућујем срдачне честитке поводом Дана Општине Читлук, уз искрене жеље да овај значајан датум буде прослављен у атмосфери радости, заједништва и поноса. Посебно честитам на успјешној организацији и богатом културно-спортском програму који свједочи о живости и снази заједнице.
Нека будући развој и напредак Општине Читлук буде праћен успјесима и новим постигнућима на добробит свих њезиних становника.