{loadposition like}
Federalnom ministarstvu kulture i sporta, posredstvom Ministarstva vanjskih poslova Bosne i Hercegovine, dostavljen je poziv za učešće na Međunarodnom susretu mladih u oblasti teatra, muzike i atletike.
Međunarodni susret mladih u oblasti teatra, muzike i atletike održat će se u Solunu pod pokroviteljstvom Ministarstva za kulturu, obrazovanje i religijska pitanja Republike Grčke i UNESCO-a i to u drugoj polovini mjeseca septembra 2015. godine.
Ovaj tradicionalni događaj se ove godine održava pod motom „Olimpija u Dionu“ i ima za cilj ukazati na vječnu vrijednost drevnog grčkog teatra te upoznavanje drugih kultura i njihovih različitosti.
Rok za prijavu je kraj maja 2015. godine.
Detaljne informacije kao i aplikacijski obrasci dostupni su na sljedećem linku: http://dide.pie.sch.gr/politistika/