Čestitka Hrvatskom košarkaškom klubu Čapljina povodom organizacije Memorijalnog košarkaškog turnira „Marijo Čolić-Manda“
Poštovani gospodine Jerkić, u ime Federalnog ministarstva kulture i sporta i u svoje lično ime, upućujem iskrene čestitke povodom organizacije Memorijalnog košarkaškog turnira „Marijo Čolić-Manda“,

