јун 2, 2026

Честитка Граду Нови Травник поводом дана Града

Поштована госпођо Скопљак,

поштовани господине Дујо,

захваљујем на позивници за Свечану сједницу Градског вијећа Нови Травник која ће се одржати у петак, 12. јуна 2026. године поводом Дана Града.

Овим путем желим упутити вама, цијелом Градском вијећу, као и свим становницима Новог Травника искрене честитке поводом Дана Града, уз срдачне жеље за успјешан рад Градског вијећа и даљи напредак заједнице. Овакви свечани тренуци подсјећају нас на вриједност заједништва и преданости развоју града те дају подстицај за нове успјехе и пројекте на добробит свих грађана.

Упућујем топле поздраве и жеље да свечана сједница протекне у атмосфери поноса, радости и заједничке визије будућности.