Поштована госпођо Скопљак,
поштовани господине Дујо,
захваљујем на позивници за Свечану сједницу Градског вијећа Нови Травник која ће се одржати у петак, 12. јуна 2026. године поводом Дана Града.
Овим путем желим упутити вама, цијелом Градском вијећу, као и свим становницима Новог Травника искрене честитке поводом Дана Града, уз срдачне жеље за успјешан рад Градског вијећа и даљи напредак заједнице. Овакви свечани тренуци подсјећају нас на вриједност заједништва и преданости развоју града те дају подстицај за нове успјехе и пројекте на добробит свих грађана.
Упућујем топле поздраве и жеље да свечана сједница протекне у атмосфери поноса, радости и заједничке визије будућности.