Захваљујем на љубазној позивници за отворење изложбе „Изграђени околиш: Алтернативни водич кроз Јапан“ те упућујем срдачне честитке Амбасади Јапана у Босни и Херцеговини на организацији овако инспиративне изложбе.
Представљање јапанских архитектонских и културних перспектива кроз овај алтернативни водич од велике је важности, јер пружа драгоцјене увиде и подстиче дијалог између наших заједница.
Од срца вам желим сваки успјех са изложбом те, у ширем смислу, наставак плодоносног рада на промовисању културне размјене и узајамног разумијевања између Јапана и Босне и Херцеговине.