Поштовани господине Шушак,
захваљујем на позивници за конференцију о кибернетичкој безбједности и заштити личних података која ће се одржати 2. јуна 2026. године у Читлуку.
Свјесни смо да је тема кибернетичке безбједности од велике важности у савременом друштву, будући да обухвата заштиту основних права грађана, очување повјерења у дигиталне системе те безбједност институција и организација. Управо овакви скупови доприносе јачању свијести, размјени искустава и проналажењу ефикасних рјешења за изазове који се свакодневно појављују у дигиталном окружењу.
Желим упутити искрене честитке на организацији Конференције и изразити подршку Удружењу „Прстен“ у отварању простора за стручну расправу о овим важним питањима.
Упућујем срдачне жеље за успјешан рад и плодоносне резултате Конференције.