У прелијепом амбијенту Лисичића и Јабланичког језера успјешно је одржано четврто издање Греен Лаке Триатхлона 2026. које је ове године обухватило и организацију Државног првенства Босне и Херцеговине у олимпијском триатлону. Овим путем упућујемо искрене честитке организаторима, такмичарма и свим учесницима овог важног спортског догађаја који из године у годину потврђује своју важност на спортској мапи Босне и Херцеговине.
Одржавање овог такмичења још једном је показало снагу спортског духа, преданости и заједништва. Посебне честитке упућујемо Белмину Годињаку на освојеној титули државног првака Босне и Херцеговине у олимпијском триатлону и успјешној одбрани прошлогодишњег наслова. Његов резултат потврда је врхунске физичке спремности, дисциплине и континуираног рада.
Искрене честитке упућујемо и Анђели Талић, која је још једном бриљирала у женској конкуренцији и одбранила титулу државне првакиње Босне и Херцеговине, потврдивши статус једне од најбољих триатлонки у нашој земљи. Такођер, честитамо и побједницима спринт триатлона, Игору Исановићу и Златослави Ханyцх, на изванредним наступима и оствареним резултатима.
Овакви спортски догађаји имају немјерљиву важност за развој спорта, промоцију здравог начина живота и афирмацију Босне и Херцеговине као земље талентованих и успјешних спортиста. Свим учесницима упућујемо искрене честитке уз жељу за много успјеха у будућим спортским изазовима.